Вітаю Вас, Гість

12:38
 
  •  
  •  
  •  
  •  
МОН планує зробити школу безпечним середовищем

Затверджено план заходів з реалізації стратегії безпечного освітнього середовища у НУШ

МОН планує зробити школу безпечним середовищем

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з реалізації Національної стратегії безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі на 2021 рік.

Реалізувати Національну стратегію планується до 2024 року. На підставі визначених стратегічних цілей Кабінет Міністрів щороку затверджуватиме план заходів на наступний рік.

У 2021 році заходи з реалізації стратегії будуть спрямовані на забезпечення здоров’язбережувальної складової шкільної освіти, розвитку фізичної культури та посилення рухової активності дітей, здорового харчування, удосконалення медичного обслуговування в школах.

Окрема увага має бути приділена ефективному психологічному забезпеченню освітнього процесу.

Також планом передбачено підготовку педагогічних працівників до реалізації здоров’язбережувальної складової освіти.

У Міністерстві освіти зазначають, що здоров’язбережувальний компонент має реалізовуватися як під час вивчення різних предметів та інтегрованих курсів, так і під час перерв між заняттями.

Також для вчителів буде організовано тренінгове навчання щодо оволодіння навичками надання домедичної допомоги.

Одним із пріоритетів Національної стратегії є інклюзивне навчання. Тому планом заходів передбачено, що протягом 2021 року має бути розширено мережу інклюзивно-ресурсних центрів, проведено апробацію та визначено єдиний механізми супроводу учнів під час інклюзивного навчання.

День вишиванки

 
 

Всесвітній день вишиванки - це міжнародне свято, покликане зберегти традиції створення і носіння українського одягу. Дата проведення - щороку в третій четвер травня. Цьогоріч день вишиванки випав на 18 травня.

 

Цікаво проходять предметні тижні в нашій школі