Вітаю Вас, Гість

Протокол №9

Засідання педедагогічної ради від 31.05.2018

Присутніх – 16 чоловік.

Голова педради – Троян В.І.

Секретар – Троян Л.І.

Порядок денний:

Про перевід учнів 1-4 класів до наступних класів

Слухали:

Інформацію заступника директора школи з навчально-виховної роботи Кардаш Т.Д. про перевід учнів 1-4 класів до наступних класів.

Виступили:

Рожик Г.О., вчителька 1 класу, Денисюк А.В., вчителька 2 класу, Боденчук Г.І., вчителька 3 класу, Маленчук О.В., вчителька 4 класу – детально зупинились на успішності учнів 1-4 класів, висловили думку про перевід учнів до наступних класів.

Ухвалили:

  1. Перевести до 2 класу учнів 1 класу, які успішно закінчили навчальний рік, а саме:
  1. Вишневську Юлю
  2. Галенко Ольгу
  3. Джоденчука Олександра
  4. Іконнікову Інну
  5. Повстюка Богдана
  6. Попову Анжелу
  7. Танащук Аріну
  8. Трояна Іллю
  1. Перевести до 3 класу учнів 2 класу, які успішно закінчили навчальний рік, а саме:
  1. Вельму Ангеліну
  2. Гончарука Нікіту
  3. Данилицьку Зоряну
  4. Денисюка Артьома
  5. Джиму Іллю
  6. Мелай Ірину
  7. Побережну Юлію
  8. Повстюка Дмитра
  9. Погребняка Владислава
  10.  Шустицького Руслана
  11.  Ярмолюк Анастасію
  12.  Вдовиченка Станіслава
  1. Перевести до 4 класу учнів 3 класу, які успішно закінчили навчальний рік, а саме:
  1. Гору Дмитра
  2. Джоденчука Андрія
  3. Кутвіцького Рустама
  4. Літвиновича Дмитра
  5. Повстюк Тетяну
  6. Члек Ангеліну
  7. Шевчука Владислава
  8. Ліпського Ігоря
  1. Перевести до 5 класу учнів 4 класу, які успішно закінчили навчальний рік, а саме:
  1. Маленчук Єлизавету
  2. Немержицького Віктора
  3. Немержицького Віталія
  4. Рафалюка Костянтина
  5. Рафалюк Ріту
  6. Рехту Каріну
  7. Цікав’юк Ліну

Голова педради:                           Троян В.І

Секретар:                                      Троян Л.І

 

 

Протокол №10

Засідання педедагогічної ради від 11.06.2018р

Присутніх – 16 чоловік.

Голова педради – Троян В.І.

Секретар – Троян Л.І.

Порядок денний:

Про перевід учнів 5-8 та 10 класів до наступних класів

Слухали:

Інформацію заступника директора школи з навчально-виховної роботи Кардаш Т.Д. про перевід учнів 5-8 та 10 класів до наступних класів.

Виступили:

Кравйон Т.І., класний керівник 5 класу, Перепелиця Р.В., класний керівник 6 класу, Іващук Л.П., класний керівник 7 класу, Назарук М.І., класний керівник 8 класу, Троян Л.І., класний керівник 10 класу - детально зупинились на успішності учнів 5-8, 10 класів, висловили думку про перевід учнів до наступних класів.

Ухвалили:

  1. Перевести до 6 класу учнів 5 класу, які успішно закінчили навчальний рік, а саме:
  1. Каракушан Ніку
  2. Куницьку Єлизавету
  3. Попова Тараса
  4. Романюк Анастасію
  5. Члек Марину
  6. Шустицького Олександра
  1. Перевести до 7 класу учнів 6 класу, які успішно закінчили навчальний рік, а саме:
  1. Басюк Мар’яну
  2. Бійчука Андрія
  3. Боденчука Андрія
  4. Дацишина Владислава
  5. Кравйона Тараса
  6. Лісового Андрія
  7. Рафалюка Василя
  8. Слободян Анастасію
  9. Трояна Олександра
  10. Каракушан Вікторію
  11. Новосада Володимира
  1. Перевести до 8 класу учнів 7 класу, які успішно закінчили навчальний рік, а саме:
  1. Грицика Максима
  2. Шустицького Володимира
  3. Попову Вікторію
  4. Щура Дмитра
  5. Щура Івана
  6. Щур Юлію
  1. Перевести до 9 класу учнів 8 класу, які успішно закінчили навчальний рік, а саме:
  1. Галенко Єлизавету
  2. Новосада Максима
  3. Побережного Івана
  4. Поліщук Ангеліну

5.Перевести до 11 класу учнів 10 класу, які успішно закінчили навчальний рік, а саме:

1.  Бійчука Олексія

2. Каньшина Владислава

3. Кардаш Віру

4. Маршалкевича Дмитрія

5. Перепелицю Олександра

6. Попова Андрія

 

Голова педради:                           Троян В.І

Секретар:                                      Троян Л.І

 

 

 

 

Протокол № 11

спільного засідання педедагогічної ради і ради В’язовецької ЗОШ I-III ступенів  від 11.06.2018 року

Присутніх: 20  чоловік.

Голова педради: Троян В.І.

Голова ради: Члек Г.В.

Секретар: Троян Л.І.

Порядок денний:

Про нагородження учнів школи Похвальними листами

Слухали:

Інформацію директора школи Трояна В.І про нагородження учнів школи Похвальними листами:

Виступили:

Денисюк А.В., Боденчук Г.І., Маленчук О.В., Кравйон Т.І., Іващук Л.П., Назарук М.І., класні керівники 2, 3, 4, 5, 7, 8 класів, які внесли пропозицію про необхідність нагородження учнів, які за підсумками навчального року отримали відмінні оцінки, Похвальними листами.

Ухвалили:

Нагородити Похвальними листами за відмінні успіхи у навчанні

Денисюка Артьома, учня 2 класу,

Побережну Юлію, ученицю 2 класу,

Повстюка Дмитра, учня 2 класу,

Члек Ангеліну, ученицю 3 класу,

Кутвіцького Рустама, учня 3 класу,

Маленчук Єлизавету, ученицю 4 класу,

Рехту Каріну, ученицю 4 класу,

Романюк Анастасію, ученицю 5 класу,

Члек Марину, ученицю 5 класу,

         Щур Юлію, ученицю 7 класу,

         Галенко Єлизавету, ученицю 8 класу,

         Поліщук Ангеліну, ученицю 8 класу,

 

Голова педради:                                         Троян В.І

Голова ради школи:                                   Члек Г.В

Секретар:                                                   Троян Л.І.

Протокол № 12

засідання педедагогічної ради і ради В’язовецької ЗОШ I-III ступенів  від 12.06.2018 року

Присутніх – 16 чоловік.

Голова педради: Троян В.І.

Секретар: Троян Л.І.

Порядок денний:

Про перевід учнів 9 класу до 10 класу та видачу їм свідоцтв про базову загальну середню освіту

Слухали:

Інформацію класного керівника 9 класу Василюк Т.В про перевід до 10 класу учнів 9 класу, які мають задовільні річні бали та склали державну підсумкову атестацію:

Ухвалили:

За результатами річного оцінювання та державної підсумкової атестації перевести до 10 класу та видати свідоцтва про базову загальну середню освіту 11 учням 9 класу, а саме:

  1. Бійчуку Роману
  2. Боденчуку Віктору
  3. Денисюку Тарасу
  4. Джимі Сергію
  5. Киричок Діані
  6. Каракушан Івану
  7. Левун Альоні
  8. Сичевському Назарію
  9. Кардашу Олексію
  10. Ярмолюк Ірині
  11. Члеку Назарію

 

Голова педради:                                  Троян В.І

Секретар:                                            Троян Л.І.

 

Протокол № 5

 засідання педагогічної ради від 05.03.2019 року

 

Присутні – 16 чоловік

Голова педагогічної ради - Троян В.І.

Секретар – Троян Л.І.

 

Порядок денний:

  1. Про вибір і замовлення підручників для 2-го класу.

 

Слухали:

  Виступ директора школи Трояна В.І. «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти», який зазначив, що на виконання  листа Міністерства освіти і науки України від 08.02.2019 № 1/9-63 « Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року № 1190 та № 1191» вчителі ознайомилися з інструктивно-методичними матеріалами  щодо вибору та замовлення підручників для 2-го класу за фрагментами електронних версій їх оригіналів-макетів з кожної назви підручників  та зробили їх  вибір.

 

Виступили:

Боденчук Г.І., вчитель початкових класів внесла пропозицію вибрати  підручник «Українська мова та читання» автори Захарійчук М.Д.( частина 1), Богданець-Білоскаленко Н.І.( частина 2).

Зміст підручника відповідає  віковим особливостям учнів. Теоретичний матеріал викладено в цікавій  формі, ілюстрований, що робить його привабливим для другокласників.

Альтернативні підручники:   

 1.Пономарьова К.І.(частина1), Савченко О.Я.(частина 2)

     2. Кравцова Н.М., Романова В.М., Савчук А.С.

     3. Науменко В.О., Мовчун Ф.І., Тарнавська С.С.

    4. Варзацька Л.О., Трохименко Т.О.(частина 1), Чипурко В.П.(частина 2)

    5. Вашуленко М.С., Дубовик С.Г. (частина 1), Вашуленко О.В.(частина 2)

 

Рожик Г.О. вчителька початкових класів, схарактеризувала вибраний підручник «Математика» (автори Козак М.В., Корчевська О.П.), в якому матеріал подано у доступній формі, завдання різного характеру, цікаві, відповідають програмовим вимогам.

Альтернатива:

  1. Листопад Н.П.
  2. Лишенко Г.П.
  3. Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.
  4. Бевз В.Г., Васильєва Д.В.
  5. Заїка А.М.

Ляшенюк І.М., вчитель початкових класів вибрала підручник «Я досліджую світ» ( автори Бібік Н.М., Бондарчук Г.П., частина 1), ( Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т.(частина 2)

Альтернатива:

  1. Грущинська І.В., Хитра З.М.(частина 1), Морзе Н.В., Барна О.В. (частина 2)
  2. Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С., Павич Н.Н.
  3. Тагліна О.В., Іванова Г.Ж.
  4. Гнатюк О.В., Антонова О.П., Бровченко А.В.
  5. Вашуленко М.С., Ломаковська Г.М., Єресько Т.П., Ривкінд Й.Я., Проценко Г.О.

 

Зміст підручника відповідає  віковим особливостям учнів. Теоретичний матеріал викладено в цікавій  формі, ілюстрований.

Кравйон Т.І., вчителька іноземної мови, вибрала підручник «Англійська мова» (автор Карп’юк О.Д.). Зазначила, що кожен урок підручника містить завдання і вправи цікавого змісту, сприяє розумінню учнями поданих для опрацювання текстів,  а також може слугувати опорою для побудови власних висловлювань.

Альтернатива:

  1. Губарєва С.С., Павліченко О.М., Залюбовська Л.В.
  2. Мітчел Г.К.
  3. Герберт Пухта, Гюнтер Гернгрос, Пітер Льюіс-Джонс
  4. Бєляєва Т.Ю.
  5. Будна Т.Б.

 

   Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, педрада ухвалила:

Затвердити перелік підручників , за якими будуть навчатися учні 2 класу у 2019-2020 навчальному році, а саме:

«Українська мова та читання»

автори Захарійчук М.Д.( частина 1), Богданець-Білоскаленко Н.І. (частина 2);

Альтернатива:

     1.Пономарьова К.І.(частина1), Савченко О.Я.(частина 2)

     2. Кравцова Н.М., Романова В.М., Савчук А.С.

     3. Науменко В.О., Мовчун Ф.І., Тарнавська С.С.

    4. Варзацька Л.О., Трохименко Т.О.(частина 1), Чипурко В.П.(частина 2)

    5. Вашуленко М.С., Дубовик С.Г. (частина 1), Вашуленко О.В.(частина 2)

«Я досліджую світ»

  автори Бібік Н.М., Бондарчук Г.П. (частина 1), Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т.(частина 2);

Альтернатива:

 1. Грущинська І.В., Хитра З.М.(частина 1), Морзе Н.В., Барна О.В. (частина 2)

2. Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С., Павич Н.Н.

3. Тагліна О.В., Іванова Г.Ж.

4. Гнатюк О.В., Антонова О.П., Бровченко А.В.

5. Вашуленко М.С., Ломаковська Г.М., Єресько Т.П., Ривкінд Й.Я., Проценко Г.О.

«Математика» автори Козак М.В., Корчевська О.П.;

Альтернатива:

1. Листопад Н.П.

2. Лишенко Г.П.

3. Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.

4. Бевз В.Г., Васильєва Д.В.

5. Заїка А.М.

«Англійська мова» автор Карп’юк О.Д.;

Альтернатива:

1. Губарєва С.С., Павліченко О.М., Залюбовська Л.В.

2. Мітчел Г.К.

3. Герберт Пухта, Гюнтер Гернгрос, Пітер Льюіс-Джонс

4. Бєляєва Т.Ю.

5. Будна Т.Б.

Зміст вищесказаного вчителі підтвердили своїми підписами:

Боденчук Г.І.

Рожик Г.О.

Кравйон Т.І.

Ляшенюк І.М.

Денисюк А.В.

 

Голова педради __________Троян В.І.

Секретар   ___________ Троян Л.І.